Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
REKLAMAT E FACEBOOK, DO TE JENE TE PASHMANGSHME! Helperblogger.com-facebook-icon<

REKLAMAT E FACEBOOK, DO TE JENE TE PASHMANGSHME!

Shko poshtë

REKLAMAT E FACEBOOK, DO TE JENE TE PASHMANGSHME! Empty REKLAMAT E FACEBOOK, DO TE JENE TE PASHMANGSHME!

Mesazh nga Admin prej 9/3/2014, 00:35

REKLAMAT E FACEBOOK, DO TE JENE TE PASHMANGSHME!

REKLAMAT E FACEBOOK, DO TE JENE TE PASHMANGSHME! 16204410

Në qoftë se jeni një zhvillues aplikacionesh mobile që po kërkoni një mënyrë të qëndrueshme dhe të pranueshme për të monetarizuar punën tuaj, atëherë Facebook mund të ketë një zgjidhje për ju.

Kompania ka njoftuar së fundmi se është duke testuar një rrjet të ri reklamash mobile të cilat do të shfaqen tek aplikacionet që ofrohen pa pagesë, gjë që mund të rezultojë me shumë përfitime për reklamuesit dhe publikuesit njëkohësisht.

Aktualisht kompania po teston shfaqjen e reklamave të Facebook-ut në aplikacionet mobile të palës së tretë.

Në qoftë se testimi rezulton i suksesshëm dhe merret vendimi i implementimit të këtij rrjeti, kjo do të thotë se ato reklama që shfaqen në furnizuesin e lajmeve në Facebook, do të shfaqen së shpejti sa herë të hapni një aplikacion në smartfonin tuaj.

Programi ka për qëllim të ndihmojë zhvilluesit të monetarizojnë aplikacionet më shpejt, pasi në përgjithësi aplikacionet pa pagesë pavarësisht se mund të jenë shumë popullore, jo gjithnjë ofrojnë kthim ndaj investimit të zhvilluesit.

Në këtë mënyrë do të mundësohet gjithashtu edhe shfaqja e reklamave relevante tek pajisjet mobile.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi