Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Yahoo Mail sulmohet nga Hakerat Helperblogger.com-facebook-icon<

Yahoo Mail sulmohet nga Hakerat

Shko poshtë

Yahoo Mail sulmohet nga Hakerat Empty Yahoo Mail sulmohet nga Hakerat

Mesazh nga Admin prej 31/1/2014, 18:25

Yahoo Mail sulmohet nga Hakerat

Yahoo Mail sulmohet nga Hakerat 156245_679676972055132_575264022_n


Rreth 273 million perdorues te Yahoo Mail, kane mbet pa qasje ne llogarit e tyre.

Yahoo ka marre masat e para duke resetuar fjalekalimet e perdoruesve te prekur nga ky sulm.

“Hetime tona të vazhdueshme tregojnë se një softuer kompjuterik keqdashës ka përdorë listën e përdoruesve dhe fjalëkalimeve të tyre për t’ju qasur llogarive të “Yahoo Mail" ka thënë Jay Rossiter, zyrtar i lartë në Yahoo"
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi