Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook pranon një të vërtetë të hidhur Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook pranon një të vërtetë të hidhur

Shko poshtë

Facebook pranon një të vërtetë të hidhur Empty Facebook pranon një të vërtetë të hidhur

Mesazh nga Admin2 prej 3/11/2013, 14:26

Facebook pranon një të vërtetë të hidhur Gty_fa10

Rrjeti social më i famshëm në botë Facebook, ka pranuar zyrtarisht se tërheqja e adoleshentëve ndaj këtij rrjeti social ka rënë dukshëm.Në konferencën tresimestrore të mbajtur nga rrjeti social, u pranua edhe rritja e madhe e publiciteteve në Facebook.Gjithsesi theksohet se edhe pse përdorimi është stabël, konstatohet një numër në rënie nga përdoruesit adoleshentë dhe në moshë të re.Ata nuk dinë të japin arsye se pse po ndodh një gjë e tillë, ndërsa shtojnë se nga Facebook risitë tërheqëse nuk do të mungojnë në vijimësi.

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi