Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Përdorimi i internetit, Shqipëria në vendin e 65 Helperblogger.com-facebook-icon<

Përdorimi i internetit, Shqipëria në vendin e 65

Shko poshtë

Përdorimi i internetit, Shqipëria në vendin e 65 Empty Përdorimi i internetit, Shqipëria në vendin e 65

Mesazh nga Admin2 prej 2/11/2013, 19:01

Përdorimi i internetit, Shqipëria në vendin e 65 Perdorimi_internetit_dielli-460x320
Në Ballkan interneti shfrytëzohet më shumë nga qytetarët sllovenë, vendi i të cilëve është i 42-ti në botë sipas numrit të shfrytëzuesve krahasuar me numrin e popullsisë, ndërsa më pak në Turqi, e cila është në vendin e 83-të, sipas raportit të Komisionit Global për Zhvillimin Dixhital ”Broudenbend”. Në Ballkan, në vendin e dytë pas Sllovenisë është Bosnje-Hercegovina, që në renditjen botërore gjendet në vendin e 45-të.
Pastaj vijojnë Maqedonia në vendin e 49-të, Kroacia në të 50-in, Mali i Zi në vendin e 58-të dhe Greqia në vendin e 59-të në botë. Bullgaria është në vendin e 62-të në botë, pas të cilit vijojnë Shqipëria në vendin 65-të, Serbia në 75-tin dhe Turqia në vendin e 83-të. Vendi lider në botë i përket Islandës ku rreth 95 për qind e popullsisë rregullisht shfrytëzon internetin./

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi