Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Rritje e menjëhershëm e aksioneve të Google Helperblogger.com-facebook-icon<

Rritje e menjëhershëm e aksioneve të Google

Shko poshtë

Rritje e menjëhershëm e aksioneve të Google Empty Rritje e menjëhershëm e aksioneve të Google

Mesazh nga Admin prej 19/10/2013, 16:59

Rritje e menjëhershëm e aksioneve të Google Youuuu10


Google nuk është vetëm adresa më e klikuar në botë, por dhe një ndër kompanitë me fitimprurëse. Gjigandi motorik i kërkimit njoftoi rritjen e aksioneve më 1 mijë dollarë amerikane. Ky progres i dukshëm vjen pas publikimit të bilancit për përfitime neto në tre muaj korrik shtator, që përllogariten në 2.97 miliardë dollarë. Sipas analistëve të kompanisë, këto përfitime kane ardhur kryesisht nga përmirësimi i shërbimit video ne youtube dhe krijimi i hapësirave për më shumë reklama në të. Vetëm vitin e kaluar të ardhurat vjetore të gjeneruara nga youtube përllogariten në 4 miliardë dollarë. Por, pjesë e këtij suksesi është sistemi i operimit android dhe dyqani online për blerjen dhe shkarkimin e programeve për të gjitha pajisjet celulare ose tabletat android. Pavarësisht rritjes, google mbetet kompania e dytë me të ardhurat e gjeneruara, pas apple...
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi