Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

explorer  internet  kodet  audio  pare  

Tema Fundit
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Songr 2.0.1977

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Songr 2.0.1977

Mesazh nga Admin2 prej 15/10/2013, 00:47

Songr është një program i dobishëm në qoftë se ju vetëm dëshironi të shkarkoni muzikë nga Web dhe vendoseni direkt në kompjuterin tuaj. Me këtë funksion, programi mund të konkurrojnë motorët e tyre të kërkimit për të gjetur të gjithë materialin që ju dëshironi. Gjithashtu, ju shkoni në faqet si YouTube për shkarkimet në MPEG, AVI dhe MP3.

Per te shkarkuar Songr 2.0.1977 klikoni ne butonin me posht ...


Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi