Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

explorer  pare  internet  kodet  audio  

Tema Fundit
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Download CamStudio 2.0 (GPLv2)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Download CamStudio 2.0 (GPLv2)

Mesazh nga Admin prej 29/7/2012, 11:54


Ky eshte versioni me i fundit i CamStudio
shkarkojeni me posht....

Kodi:
http://sourceforge.net/projects/camstudio/files/stable/CamStudio_Setup_v2.6b_r294_(build_24Oct2010).exe/download?accel_key=54%3A1330866350%3Ahttp%3A%2F%2Fcamstudio.org%2F%3A7df2241d%244be590730821b8ac8a18658b8bcbea64e759ee4d&click_id=c3ec6cc2-65fa-11e1-b66f-00219b8a89ab&source=accel


Per te shkarkuar CamStudio 2.0 (GPLv2) klikoni ne butonin download me posht/...
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi