Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
“Kosova Warriors Group” sulmon faqet e ushtrisë së Venezuelës Helperblogger.com-facebook-icon<

“Kosova Warriors Group” sulmon faqet e ushtrisë së Venezuelës

Shko poshtë

“Kosova Warriors Group” sulmon faqet e ushtrisë së Venezuelës Empty “Kosova Warriors Group” sulmon faqet e ushtrisë së Venezuelës

Mesazh nga Admin2 prej 18/7/2013, 17:04

“Kosova Warriors Group” sulmon faqet e ushtrisë së Venezuelës F.0718173057869_m
 Grupi i hakerëve “Kosova Warriors Group” njofton se ka bërë një sulm kibernetik kundër ushtrisë së Venezuelës.  Siç thuhet në njoftimin e KWG, “sulmi u bë për shkak se Venezuela nuk e ka pranuar si shtet Republikën e Kosovës, andaj  KWG-ja vendosi ta sulmojë Venezuelën dhe paralajmëron se sulmi i radhës do të jetë Ekuadori. 

Faqet momentalisht janë të mbyllura nga webmasteri, i cili e ka parandaluar sulmin para 10 minutave.  

KWG në fund thotë se disponon me 39 gigabajt dokumente sekrete të Ushtrisë së Venezuelës.  

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi