Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Kompjuteri i parë i " Apple" shitet për 666 mijë $ Helperblogger.com-facebook-icon<

Kompjuteri i parë i " Apple" shitet për 666 mijë $

Shko poshtë

Kompjuteri i parë i " Apple" shitet për 666 mijë $ Empty Kompjuteri i parë i " Apple" shitet për 666 mijë $

Mesazh nga Admin prej 27/5/2013, 19:46

Kompjuteri i parë i " Apple" shitet për 666 mijë $ Kompju10
Në një ankand në Gjermani është shitur për 666 mijë dollarë prodhimi i parë kopjumterik nga Apple. Sipas shtëpisë së Ankandeve në Gjermani, blerësi i kompjuterit ishte anonim, por dihet që është nga Azia.Apple 1 u krijua nga themeluesit e Apple, Steve Jobs dhe Steve Wozniak në garazhin e një shtëpie familjare, në vitin 1976.Ai është një nga gjashtë kompjuterët e tillë në botë, që ende funksionojnë. Kompjuteri përbëhet nga një motherboard dhe nuk ka as monitor e as tastierë.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi