Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Google mendon për përdoruesit edhe pas vdekjes Helperblogger.com-facebook-icon<

Google mendon për përdoruesit edhe pas vdekjes

Shko poshtë

Google mendon për përdoruesit edhe pas vdekjes Empty Google mendon për përdoruesit edhe pas vdekjes

Mesazh nga Admin2 prej 12/4/2013, 18:07

Google mendon për përdoruesit edhe pas vdekjes Google1j

Gjiganti i kërkimeve në Internet do t’iu lejojë përdoruesve të vendosin se çfarë të bëhet me të dhënat e tyre, pasi ata të vdesin ose të bëhen joaktivë në internet.

Funksioni vlen për email-et, rrjetin social Google Plus dhe llogaritë e tjera.

Përdoruesit mund të zgjedhin që të dhënat e tyre të fshihen pas një periudhe të caktuar kohore ose të kalojnë te njerëz të specifikuar.

“Shpresojmë se ky funksion do t’ju mundësojë të planifikoni të dhënat digjitale pas vdekjes dhe t’ua bëjë jetën më të lehtë të dashurve tuaj, pasi ju të vdisni”, ka thënë Google përmes njoftimit.

Google ka në pronësi YouTube-in, shërbimin për fotografi Picasa dhe Blogger.

Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi