Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Si te gjeni nje folder Hidden ne PC Helperblogger.com-facebook-icon<

Si te gjeni nje folder Hidden ne PC

Shko poshtë

Si te gjeni nje folder Hidden ne PC Empty Si te gjeni nje folder Hidden ne PC

Mesazh nga Admin2 prej 8/4/2013, 20:03

Keni ber pa dashje nje folder hiden, por spo e gjeni dot? kjo i ndodh te gjith fillestarve ne pc, mund te bejn nej folder hiden pa dashje dhe nuk din se si ta gjejn prap ate folder, dhe kjo esht shum shum e thjesht, klikoni ne butonin me posht dhe ndiqni me vemendje tutorialin qe ju kam pergatitur, tutorialin e keni me vidjo Smile Shpresoj ta kuptoni te gjith Smile
Po patet ndonje gje qe nuk kuptoni, mund te me pyesni me posht....
Admin2
Admin

Numri i postimeve : 64
Age : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi