Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook do te ndryshoje dizajnin e furnizuesit te lajmeve Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook do te ndryshoje dizajnin e furnizuesit te lajmeve

Shko poshtë

Facebook do te ndryshoje dizajnin e furnizuesit te lajmeve Empty Facebook do te ndryshoje dizajnin e furnizuesit te lajmeve

Mesazh nga Admin prej 2/3/2013, 16:46

Facebook do te ndryshoje dizajnin e furnizuesit te lajmeve Facebo10

Facebook ka menduar t’i jape nje pamje te re furnizuesit te lajmeve ne faqen kryesore.
Te gjitha ndryshimet do te zbulohen javen e ardhshme ne nje event per media, ku mund te merret pjese vetem me ftesa.

Per momentin nuk ka asnje detaj mbi ndryshimet. I vetmi mesazh qe kompania ka percjelle me e-mail ka qene: “Ejani te shihni pamjen e re te furnizuesit te lajmeve.”

Prezantimi do te behet ne daten 7 mars, prane zyrave qendrore ne Menlo Park, Kaliforni.
Aktualisht, postimet e fundit shfaqen ne qender te furnizuesit, ne faqen kryesore te perdoruesve, duke perditesuar ne cdo moment listen e postimeve nga miqte dhe faqet qe perdoruesit ndjekin.

Kohet e fundit, algorimet qe bejne renditjen e postimeve, jane kritikuar shpesh nga perdoruesit. Keta te fundit ankohen edhe per shfaqjen e shpeshte te reklamave apo postimeve te sponsorizuara, te cilat kane filluar t’i bezdisin jashte mase. Twitter implementon standardin DMARC per ndalimin e e-maileve te infektuara. Te shohim se cfare ndryshimesh na presin javen tjeter lidhur me keto ceshtje... (PCWorld Albanian)
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi