Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Hakerat shqiptarë e festojnë ndryshe 5-vjetorin e Pavarësisë Helperblogger.com-facebook-icon<

Hakerat shqiptarë e festojnë ndryshe 5-vjetorin e Pavarësisë

Shko poshtë

Hakerat shqiptarë e festojnë ndryshe 5-vjetorin e Pavarësisë Empty Hakerat shqiptarë e festojnë ndryshe 5-vjetorin e Pavarësisë

Mesazh nga Admin prej 17/2/2013, 10:33

Hakerat shqiptarë e festojnë ndryshe 5-vjetorin e Pavarësisë Haker-10
Hakerat shqiptarë e festojnë ndryshe 5-vjetorin e Pavarësisë
Hackerat e rinj nga Kosova të cilët e quajnë veten si Albania Criminal Group (ACG) kanë vendosur ta festojnë ndryshe 5-vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Republikës së Kosovës.

Ata sot kanë filluar një sulm ndaj faqeve te ndryshme sllave, përfshirë ato serbe, ruse dhe ukraiase ndërsa deri tani kanë hakuar 67 websajte të ndryshme.

Portali Albeu ju sjell më poshtë listën e faqeve të hakuara deri më tani:

1. http://www.mcpc.org.ua/
2. http://dju.org.ua/
3. http://kontaktor.com.ua/
4. http://www.kontakt.cpanel1.adamant.ua/
5. http://qmsc.com.ua/
6. http://artia.com.ua/
7. http://www.3bears.com.ua/
8. http://www.mebius.kiev.ua/
9. http://avtobora.com.ua/
10. http://www.anspektr.com/
11. http://proteinoff.com.ua/
12. http://glissada.biz/
13. http://www.headstart-design.co.uk/index.html
14. http://www.wcrk.gov.cn/index.html
15. http://www.stzsj.gov.cn/index.html
16. http://www.hljms.gov.cn/index.html
17. http://www.sxprice.gov.cn/index.html
18. http://tcc.e-bestis.com.tw/index.html
19. http://www.shahriyarfootball.ir/
20. http://zakarpattya-info.com/
21. http://avtobora.com.ua/
22. http://www.anspektr.com/
23. http://www.martinica.com.ua/
24. http://glissada.biz/
25. http://simplysean.co.za/
26. http://www.maxpal.com.tw/index.html
27. http://www.designmonic.se/index.html
28. http://www.host-gratis.ro/
29. http://pasmar.ro/
30. http://www.web-idea.net.ua/
31. http://www.tvoy-sad.com/
32. http://virginhairvietnam.com/
33. http://www.likecottage.com/
34. http://www.opremanje.rs/
35. http://theweddingexpertsinzagorohoria.com/
36. http://finscore.com.br/
37. http://fliana.com.ua/
38. http://www.birografika.rs/
39. http://www.winns.rs/
40. http://www.triytsya.kiev.ua/
41. http://borispolagro.com.ua/
42. http://pendulumconstruction.com/
43. http://www.atavola.co.za/
44. http://www.pjauto.net/
45. http://niitt.ru/
46. http://natalybeauty.ru/
47. http://www.central-insurance.ru/
48. http://club-girafik.ru/
49. http://iktedu.adpu.az/
50. http://860omsp.ru/
51. http://natalybeauty.ru/
52. http://ecorossnab.ru/
53. http://acrylon.ru/
54. http://compdedovsk.ru/
55. http://www.toner-bazar.ru/
56. http://masterbig.ru/
57. http://panda-magazine.ru/
58. http://sisadmin.msk.ru/
59. http://www.wereteno.ru/
60. http://iglesiacristianaonline.com/
61. http://autobot.msk.ru/
62. http://mrequiposmedicos.com/
63. http://yoprefierosonreir.org/
64. http://elamordeverdad.com/
65. http://vencloro.com.ve/
67. http://www.mrequiposmedicos.com/
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi