Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Google ndryshoi ne shenje respekti logon me imazhin e asteroidit Helperblogger.com-facebook-icon<

Google ndryshoi ne shenje respekti logon me imazhin e asteroidit

Shko poshtë

Google ndryshoi ne shenje respekti logon me imazhin e asteroidit Empty Google ndryshoi ne shenje respekti logon me imazhin e asteroidit

Mesazh nga Admin prej 16/2/2013, 18:56

Google ndryshoi ne shenje respekti logon me imazhin e asteroidit Google10
Google ndryshoi ne shenje respekti logon me imazhin e asteroidit

Internet-kompania Google per shkak te meteorit qe ra mbi Ural hoqi nga faqja kryesore logon e vecante, qe i dedikohej afrimit te asteroidit 2012 DA14 me Token, njoftoi sherbimi rus per shtyp i Google.

Kompania nuk ka njoftuar ende nese ka patur me pare raste te heqjes se logove.

Logo tradicionale e Google ne faqen kryesore te motorit te kerkimit u zevendesua te premten me nje version te animuar (multiplikativ), ne te cilin me te vendosur shigjeten klikuese mbi shkronjen e pare, shkronja e dyte "G" ne emertimin e kompanise perkulej ne perpjekje per t'iu shmangur asteroidit qe fluturonte mbi te.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi