Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Easy Video Downloader Helperblogger.com-facebook-icon<

Easy Video Downloader

Shko poshtë

Easy Video Downloader Empty Easy Video Downloader

Mesazh nga Admin prej 10/2/2013, 10:42

Easy Video Downloader 437-5010
Easy Video Downloader 437-jt10
E vlefshme per:
Windows 95
Windows 98
Windows Me
Windows 2000
Windows XP


Easy Video Downloader ju lejon të shkarkoni videot në faqet e internetit të tilla si YouTube, MySpace, Facebook apo Google Video. Ashtu si ndonjë softuer tjetër video-dowloading, ju vetëm duhet të kopjoni dhe ngjisni URL e video në ndërfaqe software dhe pastaj, kliko "Start".
Pas kësaj, Video Downloader mund të konvertohet në AVI (High Quality për PC) ose MPEG4 (për iPod, PSP) files. Si AVI dhe MPEG4 janë formatet kryesore të telefonit celular, në mënyrë që ju mund të regjistroni, dëgjoni dhe të shikojnë video tuaj të preferuar nga celulari juaj dhe në sajë të Downloader Easy Video.


Per te shkarkuar Easy Video Downloader klikoni ne butonin download me posht/...
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi