Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Vuani nga… Facebook-u?! Shkoni në Serbi… Helperblogger.com-facebook-icon<

Vuani nga… Facebook-u?! Shkoni në Serbi…

Shko poshtë

Vuani nga… Facebook-u?! Shkoni në Serbi… Empty Vuani nga… Facebook-u?! Shkoni në Serbi…

Mesazh nga Admin prej 25/1/2013, 22:11

Vuani nga… Facebook-u?! Shkoni në Serbi… Facebookdivorcegfx
Ndoshta mund të mos e besonim, po të mos ishte kaq pranë nesh! Në Serbi u hap klinika e parë e cila kuron… të “sëmurët” nga Facebooku! Po, është e vërtetë. Klinika ndodhet në Novi Dad dhe ka si qëllim të mbulojë Europën Juglindore. Madje në këtë qendër rehabilitimi kanë shkuar pacientët e parë, të cilët e ndjejnë veten krejtësisht të varur nga rrjeti i famshëm social.

Sipas shefit të klinikës, dr. Dragan Stefanovic, fillimisht mjafton një muaj që do t’u nevojitet personave për t’u kuruar. Pastaj, çdo gjë do të varet nga gjendja e pacientëve në mënyrë individuale.

Sipas një pacienteje serbe 33-vjeçare, facebooku e kishte bërë të mos lëvizte nga kompjuteri. Në fillim “like” i dukej krejt i padëmshëm, por më vonë në çdo link që postonte, donte të kishte sa më shumë “like”. Pra ishte kthyer në një maniake të “like”.
Tashmë ajo e sheh këtë qendër rehabilitimi, si mundësinë e vetme për t’u kuruar nga… facebooku!
Vlen për t’u përmendur se Facebooku kohët e fundit ndikon në rritjen e numrit të divorceve! Mos vallë shembullin e 33-vjeçares duhet ta ndjekin edhe shumë familjarë?!
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vuani nga… Facebook-u?! Shkoni në Serbi… Empty Re: Vuani nga… Facebook-u?! Shkoni në Serbi…

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:40

ta di se vdes e aty nuk shkoju cpun kom me shku un tek ata budallenjt?
Burrelsja
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi