Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Hakerat grekë sulmojnë faqen zyrtare të Komunitetit Mysliman ne Shqiperi. Helperblogger.com-facebook-icon<

Hakerat grekë sulmojnë faqen zyrtare të Komunitetit Mysliman ne Shqiperi.

Shko poshtë

Hakerat grekë sulmojnë faqen zyrtare të Komunitetit Mysliman ne Shqiperi. Empty Hakerat grekë sulmojnë faqen zyrtare të Komunitetit Mysliman ne Shqiperi.

Mesazh nga Admin prej 20/1/2013, 19:38

Hakerat grekë sulmojnë faqen zyrtare të Komunitetit Mysliman ne Shqiperi. 53688011
Hakerat grekë sulmojnë faqen zyrtare të Komunitetit Mysliman

Një grup hakerash grekë kanë sulmuar mbrëmë rreth orës 23:00 webfaqen zyrtare të Komunitetit Mysliman të Shqipërisë www.kmsh.al, duke publikuar mesazhe e foto tepër ofenduese e fyese ndaj fesë islame dhe myslimanëve.

Siç bën të ditur Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, fotot dhe mesazhet e publikuara nga hackerat nxisin dhunë e urrejtje ndaj myslimanëve dhe fesë islame.

Faqja është sulmuar nga grupi i ashtuquajtur G.H.S (Greek Hacking Scene), të cilët më parë kanë sulmuar edhe faqe të tjera turke, maqedonase e kosovare, si dhe faqe të tjera në të gjithë botën.

Shpeshherë faqet shqiptare me domainin (.al) janë sulmuar nga hakerat, kryesisht grekë e serbë, duke shpërndarë mesazhe urrejtje e dhune.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi