Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Përditësimi Skype 6.1 për Windows integrohet në Outlook Helperblogger.com-facebook-icon<

Përditësimi Skype 6.1 për Windows integrohet në Outlook

Shko poshtë

Përditësimi Skype 6.1 për Windows integrohet në Outlook Empty Përditësimi Skype 6.1 për Windows integrohet në Outlook

Mesazh nga Admin prej 12/1/2013, 22:26

Përditësimi Skype 6.1 për Windows integrohet në Outlook 54345410
Përditësimi Skype 6.1 për Windows integrohet në Outlook

Përdoruesit e aplikacionit Microsoft Outlook të cilët dëshirojnë të bëjnë thirrje me Skype direkt nga kontaktet e Outlook-ut, dhe me kënaqësi ju njoftojmë se përditësimi i fundit Skype 6.1 ka shtuar ketë mundësi direkte.

Skype 6.1 për Windows ka shtuar edhe karakteristikat tjera që bëjnë më të lehtë dërgimin e një mesazhi në Skype, të bëni thirrje nëpërmes Skype-it, ose të bëni ndonjë telefonatë në çdo celular ose lidhje fikse, krejt nëpërmes Microsoft Outlook-ut. Si përkrahje e re për Skype në Microsoft Outlook, Windows ka lëshuar edhe një version Skype 6.1 të plotë me tipare të reja për pajisjet Mac që u mundësojnë përdoruesve për të thirrur direkt nga uebfaqet Safari.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi