Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook fillon te paguaje perdoruesit Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook fillon te paguaje perdoruesit

Shko poshtë

Facebook fillon te paguaje perdoruesit Empty Facebook fillon te paguaje perdoruesit

Mesazh nga Admin prej 7/1/2013, 22:57

Facebook fillon te paguaje perdoruesit Ffbb
Pas IPO Facebook vendos punonjës të parakohshme gjatë natës, shumë përdorues kërkuan të dinë se kur do të paguhen për tërë ndarjen e që kishte bërë rrjeti social pas një sukses.Anëtarët e tjerë te Facebook mund të mësoni më tepër rreth zgjidhjes .
Prisni jo më shumë: Facebook ka filluar te njoftoj disa përdorues që ata mund të marrin deri në 10 $ nga kompania.
Kjo nuk është mënyra e Facebook për të thënë “Faleminderit për të gjitha fotot “, por një pagim ne veprim te klasës në lidhje me “Sponsored Storie” Facebook fiton mjaft nepermjet reklamave, ndaj vendos qe fitimet ti ndaje me ju.
kerkesa qe i eshte bere facebook eshte qe te paguhen persona te cilet kalojne ore te tera para facebook. detyra per ta eshte e qarte dhe e thjeshte te kuptojne profilet fallco ose fake profile dhe ne me nyre direkte te behet raport ne nje link ku facebook do vere ne dispozicion per te gjithe personat.
Shumica e përdoruesve të SHBA Facebook do të mund të paguhen: rrjeti social i vleresuar në gusht të vitit të kaluar ka thene se rreth 125 milionë përdorues në Shtetet e Bashkuara janë të ligjshëm për një pagim, ose gati tre të katërtat e anëtarëve të Facebook në SHBA (SocialBakers, një media sociale Kompania analytics, vlerëson se Facebook tani ka mbi 168 milionë përdoruesve të Facebook në SHBA).
Facebook ka vënë mënjanë $ 20.000.000 që do të përdoren pjesërisht per përdoruesit. Nëse numri i kërkesave kalon 20.000.000 $, Facebook do të dhurojë të gjitha paratë drejt organizatave jofitimprurëse.

Rrjeti social ka filluar tashmë emailing disa përdoruesve për të informuar ata se ata mund të jenë të ligjshëm për një pagim.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Facebook fillon te paguaje perdoruesit Empty Re: Facebook fillon te paguaje perdoruesit

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:46

shyqyr qe hoqa qafe se ma pat prur nmaj t'hundes
Burrelsja
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi