Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
December 2016
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Facebook
0

0

0

Widgets

Social Media Buttons
<

Facebook mundëson kontaktin e miqve përmes thirrjeve me zë...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Facebook mundëson kontaktin e miqve përmes thirrjeve me zë...

Mesazh nga Admin prej 6/1/2013, 23:23

Facebook është duke u përgatitur ta lansojë një funksion të ri në aplikacionin e saj Messenger, me të cilin do tu mundësojë përdoruesve të rrjetit social të thërrasin miqtë e tyre krejtësisht falas. Fillimisht, ky funksion i ri i aplikacionit është në dispozicion vetëm për përdoruesit e telefonave të mençur në Kanada, dhe i njëjti do të mundësojë përdoruesve të bëjnë thirrje me zë pa pagesë përmes internetit, ose thirrje përmes shërbimit të njohur si VoIP, tek secili shok që ata e kanë në Facebook.

Ekspertët e industrisë thonë se risia e fundit e paralajmëruar nga Facebook është një përpjekje e rrjetit më të madh social për të dominuar në botën sociale, duke zëvendësuar funksion bazë të telefonave mobil – thirrjet, shkruan ‘Daily Mail’.

Funksioni i ri vjen në të njëjtën kohë me përditësimin e ri të bërë nga aplikacioni Facebook Messenger që tani i lejon përdoruesit të regjistrojnë dhe dërgojnë porosi me zë tek miqtë e tyre.

Në formë pak a shumë të njëjtë punon edhe aplikacioni tjetër i Facebook, Poke, në të cilin përdoruesi e shtypin dhe e mbajnë të shtypur butonin për incizim, e bëjnë porosinë, dhe më pas biseda paraqitet në dialog.

Admin
Admin

Numri i postimeve : 233

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Facebook mundëson kontaktin e miqve përmes thirrjeve me zë...

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:47

ehe miqt qe kam i kam larg jo afer ndaj sme nevojitet aq shum fbja

Burrelsja

Numri i postimeve : 17

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi