Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Facebook teston mesazhet me pagesë Helperblogger.com-facebook-icon<

Facebook teston mesazhet me pagesë

Shko poshtë

Facebook teston mesazhet me pagesë Empty Facebook teston mesazhet me pagesë

Mesazh nga Admin prej 23/12/2012, 19:29

Facebook teston mesazhet me pagesë

Facebook është futur në rrugën e mesazheve me pagesë, bën të ditur gazeta amerikane “Wall Street Journal” në edicionin online të saj.

Rrjeti social ka nisur të testojë një sistem të ri që u mundëson përdoruesve të dërgojnë mesazhe personave që janë jashtë sistemit të kontaktit vetëm për 1 dollar.

Sipas gazetës, testi do të kryhet nga një numër i vogël personash që jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

“Studime të ndryshme kanë treguar se t’i vendosësh kosto kujt dërgon një mesazh është mënyra më efikase për të dekurajuar spam-in”, thotë Facbook.

Facebook teston mesazhet me pagesë 60951_10
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Facebook teston mesazhet me pagesë Empty Re: Facebook teston mesazhet me pagesë

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:48

ehhh fbja esht ber si ajer oksigjen per shumicen e njerezve sot
Burrelsja
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi