Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

audio  explorer  kodet  internet  

Tema Fundit
November 2017
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

‘Facebook’ sjell thirrjet

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

‘Facebook’ sjell thirrjet

Mesazh nga Admin prej 2/12/2012, 02:39


‘Facebook’ vazhdon të zhvillohet dhe zgjerohet edhe përkundër faktit që ky rrjet shoqëror ka arritur shifrën prej një miliard përdoruesve. ‘Facebook’ ka bërë të ditur një opsion të ri të cilin kompania planifikon që t’ua prezantojë përdoruesve të saj. Në fakt, përdoruesit e ‘Facebook’-ut, së shpejti do të kenë mundësinë që të thërrasin njëri-tjetrin përmes sajtit ose përmes aplikacionit mobil që e përdorë shërbimin që është i dizajnuar që të konkurrojë me shërbimet siç janë ‘Skype’ dhe ‘WhatsApp’. ‘Party Call’ do të jetë në dispozicion që nga vera e ardhshme në Francë para se të jetë në dispozicion në shtetet tjera. Si duket ‘Facebook’ është duke u përgatitur seriozisht për këtë hap duke pasur parasysh që karakteristika pritet të dalë verën e ardhshme.
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: ‘Facebook’ sjell thirrjet

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:51

ehhh ky fb cpaska qen kjo fbja
avatar
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 22

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi