Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
S’ka më “Poker”, “FarmVille”, Facebook ndërpret bashkëpunimin me Zynga Helperblogger.com-facebook-icon<

S’ka më “Poker”, “FarmVille”, Facebook ndërpret bashkëpunimin me Zynga

Shko poshtë

S’ka më “Poker”, “FarmVille”, Facebook ndërpret bashkëpunimin me Zynga Empty S’ka më “Poker”, “FarmVille”, Facebook ndërpret bashkëpunimin me Zynga

Mesazh nga Admin prej 2/12/2012, 02:37

S’ka më “Poker”, “FarmVille”, Facebook ndërpret bashkëpunimin me Zynga Facebook-zynga
Rrjeti social Facebook njoftoi ndërprerjen e partneritetit me platformën e lojërave online “Zynga”. Pas disa muajve të vështira për të punuar, një gjë e tillë vjen si një lajm vërtet i keq për “Zynga” vlerat e aksioneve të së cilës tashmë kanë rënë për më shumë se 12% pas njoftimit mbi ndërprerjen e bashkpunimit me Facebook, raporton Ekuqe.

Në dokumentet e paraqitura tek organi amerikan i kontrollit të aksioneve “SEC” (Securities and Exchange Commission), të dy kompanitë i qartësuan ndryshimet në marrëveshjen e bashkpëunimit mes tyre, e cila sipas shumë analistëve i dha kompanisë “Zynga” një pozitë mjaft të lartë në Facebook. Kompania “Zynga”, me lojërat si “Poker” “FarmVille” dhe “MafiaWars”, arriti një revolucion të vërtet kur bëhet fjalë për lojërat në Facebook dhe është mëse e sigurt se kompanitë tjera nuk do ta kenë të lehtë ta përsërisin këtë sukses.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

S’ka më “Poker”, “FarmVille”, Facebook ndërpret bashkëpunimin me Zynga Empty Re: S’ka më “Poker”, “FarmVille”, Facebook ndërpret bashkëpunimin me Zynga

Mesazh nga Burrelsja prej 9/2/2013, 16:53

luj poker tek lagja un ska nevoj me lujt nfb pasi shumica e perdorin fb per poker jo me komuniku
Burrelsja
Burrelsja

Numri i postimeve : 17
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi