Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
November 2018
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Blur 2010 Free Download

Shko poshtë

Blur 2010 Free Download

Mesazh nga Admin prej 2/12/2012, 01:36

Blur 2010 - vitalitetit | 5.17 GB

Platforma: PC
Gjuha: Anglisht, Gjermanisht, Frëngjisht, Italisht, Spanjisht

Loja bie lojtarët në veprim elektrizuar gara me 20 makina në një udhë të gjitha synimeve të dhënësit vijën e finishit dhe duke u ndeshur me njëri-tjetrin e duke përfshirë aftësinë për shpërthim makinash të tjera nga rruga me breshëri të mëdha të energjisë, per të rritur shpejtësinë e tyre.

Ndërsa kontrollin makina foto reale, lojtarë mund të përdorni sulme ofensive dhe mbrojtëse si ne betejë për të çojë dhe anim përmes botës reale vende pista duke filluar nga LA dhe San Francisko në rrugët e Hackney, Britania e Madhe dhe rrugët e tradhtarësh Barcelonë, Spanjë.

Per te shkarkuar Blur 2010 klikoni ne butonin download me posht...
avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi