Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Kujdes nga gjeneruesit e rreme te serialeve per Windows 8.  Helperblogger.com-facebook-icon<

Kujdes nga gjeneruesit e rreme te serialeve per Windows 8.

Shko poshtë

Kujdes nga gjeneruesit e rreme te serialeve per Windows 8.  Empty Kujdes nga gjeneruesit e rreme te serialeve per Windows 8.

Mesazh nga Admin prej 30/11/2012, 18:43

Beni kujdes nga gjeneruesit e rreme te serialeve per Windows 8.

Imazhet Windows 8 ISO sic e dini janë të gatshme pra në dispozicion tuaj në vende të ndryshme si ne websitet P2P ashtu dhe ne burime të tjera, ajo cfare përdoruesit nuk mund te marrin atje eshte seriali i aktivizimit që është i nevojshem për regjistrimin e sistemit operativ. Çfarë mund të përfshihet në anën tjetër janë gjeneruesit e rreme që gjoja gjenerojnë një serial aktivizimi te rregullt per Windows 8.

Një gjenerues serialesh ndonjehere është i pajisur me aplikacione te crack-uara nëse crack-uesi arrin të gjejë se cili algoritëm ka qenë përdorur për gjenerimin e serialeve nga zhvilluesit e saj.

Dy programet qe Trend Micro ka kapur jane thjesht mashtrim që do të thotë se ata përpiqen ta bëjnë përdoruesin te besojë se ata mund të aktivizojne Windows 8-en. Ajo cfarë ata në fakt bejne është se mundohen qe përdoruesi të dërgoj një SMS në një numër per të marre celesin aktivizimit per sistemin operativ. Kjo nuk është dhe aq e keq sa mund të jete, duke pasur parasysh se ata mund të përpiqen dhe për të instaluar ndonje virus trojan ose malware të tjere ne sistemin e përdoruesit.

Kujdes nga gjeneruesit e rreme te serialeve per Windows 8.  XxySG
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi