Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Hakersat GhostShell i shpallin Rusisë luftë kibernetike! Helperblogger.com-facebook-icon<

Hakersat GhostShell i shpallin Rusisë luftë kibernetike!

Shko poshtë

Hakersat GhostShell i shpallin Rusisë luftë kibernetike! Empty Hakersat GhostShell i shpallin Rusisë luftë kibernetike!

Mesazh nga Admin prej 4/11/2012, 12:04

Hakersat GhostShell i shpallin Rusisë luftë kibernetike! GhostShell
Grupi i hakerave GhostShell i ka shpallur luftë kibernetike Rusisë!
Sipas një njoftimi të këtij grupi lufta ka filluar tashmë, madje hakerat kanë publikuar 2.5 llogari, një sërë kodesh, shënime dhe arshiva të administratës ruse, të dhëna arsimore, bankare, mjekësore dhe të shumë shërbimeve të tjera, ndërmjet të cilave dhe të sigurisë, të korporatave të energjetikës dhe korporatave bankare.

Hkaerat kanë përshkruar veprimet e tyre Project BlackStar dhe deklaruan se janë kundër qeverisë ruse! Sipas një analize të përciptë e të dhënave të publikuara, cituar nga CNews, tregoi se dosjet që hakerat panë si të dhënat e qeverisë, përmbajnë vetëm adresat e-mail.
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi