Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
PDFCreator  Free Download Helperblogger.com-facebook-icon<

PDFCreator Free Download

Shko poshtë

PDFCreator  Free Download Empty PDFCreator Free Download

Mesazh nga Admin prej 7/10/2012, 16:14


PDFCreator  Free Download Novapdf-logo
PDFCreator  Free Download PDF-Creator-logo
Per te shkarkuar PDFCreator klikoni ne butonin download me posht...

PDFCreator krijon lehtë PDF nga ndonjë program Windows. Përdorin atë si një printer në Word, Excel ose ndonjë tjetër aplikim Windows. Një PDF merr më pak hapësirë ​​ruajtje, dhe është më e lehtë për të dërguar me email. Bëjnë pjesë PDF krijues e suite tuaj software që ju keni instaluar në kompjuterin tuaj për krijimin e lehtë PDF.


Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi