Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Keywords

explorer  kodet  audio  pare  internet  

Tema Fundit
December 2017
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
<

Photo Effects Studio 2.15

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Photo Effects Studio 2.15

Mesazh nga Admin prej 10/9/2012, 20:35Photo Effect Studio është një program që lejon përdoruesit me ndihmën e qindra filtrave unike të lehtë per të transformuar fotot e tyre. Ky program ju lejon të shtoni flakët dhe mjegull, të gjenerojë efektet e shi, dëborë rrufeja, dhe një natë te ndritshme ... Ju do të jetë në gjendje për të krijuar efektin e një fotografi të vjetër, vizatim laps, mozaik, gdhendje, ilustrim libër, etj etj...
Photo Effect Studio përfshin gjithashtu një sërë filtra unike, për shembull, kubizëm dhe fotomontazh. Ju gjithashtu do të keni mundësi të vendosni korniza ne fotot tuaja, maska, të shtoni tekstin dhe dekorime të ndryshme. Një shumë e efekteve, mundësia e kombinimit të tyre dhe gjithashtu ndërfaqe komode e programit ju ofron liri të pakufizuar për punë krijuese.

Përkrahur OS: Windows XP, 2000, 98, Me, NT, Vista, 7
Per te shkarkuar Photo Effects Studio 2.15 klikoni ne butonin download me posht...avatar
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 23

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi