Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Join the forum, it's quick and easy

Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe per kompjuterin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
» Kodet e Gta V ne shqip
download - Internet explorer-9 Free Download Empty24/9/2017, 12:49 nga Admin

» Kodet e GTA Vice City Në Shqip
download - Internet explorer-9 Free Download Empty9/9/2016, 12:31 nga Vizitor

» Hakerat ndërpresin regjistrimin e popullsisë në Australi
download - Internet explorer-9 Free Download Empty11/8/2016, 18:44 nga Admin

» Anonymous Albania kërcënim per serbin
download - Internet explorer-9 Free Download Empty12/6/2016, 10:34 nga Admin

» 10 hakerët më të rrezikshëm e të gjithë kohërave
download - Internet explorer-9 Free Download Empty29/5/2016, 19:57 nga Admin2

» INTRANETI
download - Internet explorer-9 Free Download Empty13/4/2016, 15:57 nga Metja

» 10 fakte që nuk i dinit rreth grupit te famshem te hackerave Anonymous
download - Internet explorer-9 Free Download Empty20/3/2016, 08:23 nga Admin2

» Ja si vepronte hakeri shqiptar që vodhi të dhënat e ushtrisë amerikane
download - Internet explorer-9 Free Download Empty28/1/2016, 13:35 nga Admin2

» Virtual DJ
download - Internet explorer-9 Free Download Empty20/12/2015, 14:19 nga Admin2

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
download - Internet explorer-9 Free Download Helperblogger.com-facebook-icon<

Internet explorer-9 Free Download

Shko poshtë

download - Internet explorer-9 Free Download Empty Internet explorer-9 Free Download

Mesazh nga Admin 10/9/2012, 20:13

download - Internet explorer-9 Free Download InternetExplorer9

Internet Explorer 9 është edicioni i ri i shfletuesit jashtëzakonisht popullor Microsoft web. Duke u bazuar në suksesin e botimet e mëparshme të IE me karakteristika të reja dhe një vështrim të ri, Microsoft ka shpresa të larta për Internet Explorer 9.

Gjëja e parë që ju do të njoftimit në lidhje me Internet Explorer 9 është një ndërfaqe riorganizuar. Bërë më të madhe të stilit transparente grafike në dispozicion në Windows 7 dhe botimet e reja të Windows Vista, IE 9 duket i shëndetshëm, i zgjuar dhe e thjeshtë se kurrë më parë. Ashtu si në Google Chrome, bar Adresa dhe kuti Kerko janë bashkuar për të krijuar një përvojë të thjeshtë, më të seamless përdoruesit.

Ndër karakteristika të reja të përfshira në Internet Explorer 9 jemi të integrimit të mirë me sistemin operativ Windows dhe një sistem seriozisht forcuar-up të sigurisë. IE 9 gjithashtu lejon faqet e internetit të ju pin 'në Superbar dhe ju lejon të bookmark faqet e internetit tuaj të preferuar si' aplikimeve 'në OS tuaj. Sa për sigurinë, mbrojtjen dhe karakteristikat e reja Përcjellës ActiveX ju lejojnë filtrim të bllokojë faqet e caktuara nga ndjekja e lëvizjet tuaja online dhe kaloni off elementet ActiveX në një bazë per-site, respektivisht.Këshilltari i ri Performance add-on identifikon shtesave që janë ngadalësuar Internet Explorer poshtë (një tipar të nevojshme në Mozilla Firefox).

Internet Explorer 9 gjithashtu ofron shpejtësinë dhe performancën e përmirësuar, si dhe përputhjen më të mirë me standardet web dhe teknologjive të reja. IE 9 karakteristika mbështetje të mirë për HTML 5 (gjenerata e re e mediave të pasura me faqet e internetit të përdorni këtë gjuhë), dhe tani përfundon 3 testin Acid me një afër-përsosur 95/100. Karakteristika të reja si dhe rimëkëmbjen e var InPrivate Filtrim sigurojë një përvojë Internet Explorer Stabler dhe më i sigurt sesa shfletuesit web të tjera më.

Në të gjitha, versionin e fundit të Windows Internet Explorer 9 është më e shpejtë se paraardhesit e tij...


Per te shkarkuar Internet explorer-9 klikoni ne butonin download me posht...


Download Internet explorer-9 <<" name="B1">
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 29

https://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi