Programe per kompjuterin
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.


Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.
Programe Kompjuteri

Promovoni faqen tuaj gjithashtu
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Like/Tweet/+1
Tema Fundit
July 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Facebook
0
 
0
 
 
0

Widgets

Social Media Buttons
Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download Helperblogger.com-facebook-icon<

Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download

Shko poshtë

Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download Empty Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download

Mesazh nga Admin prej 10/9/2012, 18:32

Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download 41GZ0WT8G5L._SL500_SS500_
Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download Adobe_Photoshop_CS2-165763
Adobe Photoshop CS2 është softuer standard për përpunimin e imazhit dixhital, redaktimi foto dhe design multimedia. Ajo është përdorur nga profesionistë dhe amatorë njësoj, dhe përfshin të gjitha mjetet që ju duhet për të redaktuar, korrigjoj, zgjedh dhe fix imazhe, si dhe të krijojë të gjitha llojet e copa dixhitale të artit.

Vetëm mbajnë në mend se Adobe Photoshop CS2 eshte nje version i vjetër i Adobe Photoshop.
Edhe pse në fillim komplekse, Adobe Photoshop CS2 është pothuajse e pafund një herë ju merrni për të mbërthen me të. Karakteristika si shtresa, filtra, mjet i ri për të menaxhuar pikat konvergjence e vijave paralele, e korrektor e syve të kuq dhe të integruara
Adobe ImageReady (për të prodhuar Web-optimizuar imazhet) e bën çdo projekt profesional shumë më të lehtë dhe të shpejtë. Më pak përvojë do të duhet të kaloni për redaktorët foto të thjeshta ose të bëjë përdorimin e dokumentacionit të gjerë Adobe Photoshop-së.Per te shkarkuar Adobe Photoshop CS2 klikoni ne butonin Download me posht ...


Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download Empty Re: Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download

Mesazh nga aqifi prej 16/1/2013, 23:14

ku te shtyp tjeter se tek kjo dritare nuk po dowload gje aqifi

aqifi

Numri i postimeve : 1
Age : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download Empty Re: Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download

Mesazh nga Admin prej 18/1/2013, 19:48

o aqif mos shtyp asgje tjeter, kliko Downloa dme siper dhe prit naj 5 sec se fillon vet shkarkimi...
Admin
Admin
Admin

Numri i postimeve : 234
Age : 24

http://programe.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download Empty Re: Adobe Photoshop CS2 full + crack Free Download

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi